Зеленський в Playboy, про рейтинги і плани на майбутнє

Ірина Дубровська 7, Червень 2020, 16:48 129

У 2007 році в українській версії журналу Playboy вийшло інтерв’ю з тоді ще продюсером, актором і телеведучим Володимиром Зеленським. Данил Кравченко прокоментував відповідь майбутнього президента стосовно рейтингів та планів на майбутнє:

“Нічого сенсаційного або крамольного в цьому інтерв’ю немає. І все ж я б виділив один з відповідей:

«На якій би канал я не прийшов працювати, в житті не погоджуся з тезою, що рейтинги – це жесть. За всяку ціну гроші, популярність, слава і ці самі рейтинги мені не потрібні. Адже все це меркне рано чи пізно. А ось діти і внуки потім дізнаються, що їхній тато і дід, будучи топ-менеджером на ТБ, схвалив прогноз погоди, який вела жінка з голою дупою. Санкціонував формат новин, де люди кожен день пиляли один одного електропилками. Погодився на вихід в ефір політичного шоу, де депутати незмінно билися, і неважливо вже чому, головне ж – скандалили. До всього цього я морально не готовий ».

Зараз, через 13 років після інтерв’ю, коли Володимир Зеленський вже більше року є топ-менеджером не якого-небудь каналу, а цілої країни, можна зробити деякі висновки.

Небажання звільняти потужного міністра, призначення колег з «95-го кварталу» на різні посади, поїздка в Оман, скандали, пов’язані з колишніми соратниками, звинувачення в здачі національних інтересів (продовжувати можна довго) – все це сущі дрібниці в порівнянні з гіпотетичної голою дупою в ефірі прогнозу погоди. Просто багато хто не в змозі зрозуміти всю суть загрози. Або моралі.”- зазначив він.