Зеленський вже все втратив

ДУМКА 7, Липень 2019, 15:37 4012
Зеленський вже все втратив

Ну, припустимо, він ще на хвилі згасаючої популярності зможе побути тим самим, кому аплодували мільйони. Актором, коміком, тамадою. Після парламентських з будь-яким результатом голосування він поступово втратить всі свої позиції, як улюбленець публіки.

Тому що бумеранг повертається. Тому що стати хорошим президентом у нього немає ні задатків, ні підстав. А коміком і актором він вже не буде як раніше. Його будуть ненавидіти. Це буде огидно навіть для колишніх шанувальників “таланту”. Можливо Квартал якось продовжить збирати зали, якщо відійде в сторону від нього, а Олена тихесенько продовжить писати сценарії, не виходячи на публіку. Але ось Вова вже все втратив.

Не піде він з поста під овації. Це буде самий бездарний приклад правління. А його вибір взагалі сісти в це крісло – найдурніший і недалекоглядний в його кар’єрі.

Напевно, він сам задасть собі питання: Навіщо я в це вляпався? Адже у мене все було?

Можна було підлаштовуватися під будь-якого президента, висміювати чергового спікера, копіювати вічну Юлю і заробляти великі гроші. Можна було знятися ще в десятках фільмів і продати їх в ту ж Росію. Купити ще пару Вілл в Італії і навіть в Криму. І жити до старості тим життям, яким звик. В якій дійсно нічого нікому не був винен. Але в підсумку ми спостерігаємо цю воістину”аферу століття”.

Коли все це закінчиться, я обов’язково куплю хороше шампанське, і задам собі питання: що? це? було, чорт забирай?

Елена Кудренко