На Донбасі різко зросла кількість жертв серед цивільних, – ООН

ДУМКА 9, Травень 2020, 17:45 50
На Донбасі різко зросла кількість жертв серед цивільних, – ООН

За перші шість днів травня місія зафіксувала 11 нових випадків загибелі або поранення цивільних осіб (один загиблий і шестеро поранених в результаті артилерійських обстрілів і обстрілів з легких озброєнь і стрілецької зброї, один поранений в результаті мінного інциденту, і один загиблий і двоє поранених в результаті звернення з вибухонебезпечним залишком війни).

Про це заявила глава місії Матильда Богнер, повідомляє прес-служба місії.

“До цього числа входять інциденти в Золотому (Луганська область); 2 травня і Олександрівці (Донецька область) 4 травня, коли в результаті артилерійських обстрілів і обстрілів з легких озброєнь були поранені чотири дівчинки (одна 2010 р.н.. І троє – 2013 р р.) “, – зазначили в місії.

У місії підкреслили, що 7 травня була отримана інформація про восьми нових випадках поранень цивільних осіб в результаті артилерійських обстрілів і обстрілів з легких озброєнь в Голубовський (Луганська область) і Саханка (Донецька область) на території ОРДЛО.

“У випадку, якщо це підтвердиться, кількість випадків загибелі або поранення цивільних осіб за перший тиждень травня досягне дев’ятнадцяти і стане найвищим тижневим показником за останні два роки”, – підкреслила глава місії.

Вона додала, що на черговому засіданні Тристоронньої контактної групи сторони повинні приділити “належну увагу ситуації”.