Снайпер окупантів зізнався, що Росія почала перекидати на Донбас велику кількість бойовиків

ДУМКА 30, Березень 2021, 04:15 259
Снайпер окупантів зізнався, що Росія почала перекидати на Донбас велику кількість бойовиків

Через загострення ситуації на Донбасі на окуповані території збирається багато “добровольців”, щоб воювати на боці терористичних “Л/ДНР”.

Таке зізнання зробив Сербський бойовик незаконної ” ДНР “Деян Берич  в інтерв’ю пропагандистові.

Берич і сам нещодавно повернувся воювати на боці бойовиків. Учасник незаконного збройного формування зі сміхом сказав, що”приїхав у гості”. Зазначимо, що Сербський терорист проживає в Росії.

За його словами, зараз “не 2014 рік” і найманцям потрібно оформляти “документи”. Він буде зарахований в корпус “народної міліції ДНР”.

“У мене є паспорт громадянина “ДНР” – це не просто папірець, це зобов’язання. Це “республіка” моя – я її повинен захищати”, – заявив снайпер окупантів.

В інтерв’ю він озвучив безліч пропагандистських тез. Говорячи про загострення, чоловік сказав про можливість “наступу” з боку українських захисників.

У цьому випадку, вважає він, кількість жертв серед терористів буде “величезним, просто колосальним” – оскільки українська армія стала сильнішою.

Зазначимо, що в Кремлі заговорили про «силове вирішення» проблем на Донбасі.

Раніше глава Литви Гітанас Науседа заявляв, що згоден з президентом США Джозефом Байденом, що Путіна можна назвати вбивцею.

Нагадаємо, раніше президент країни-агресора Росії Володимир Путін заявив, що що росіяни не збираються покидати Донбас «ні дивлячись ні на що».

Також повідомлялось, що представник Російської Федерації в ООН Василь Небензя заявив, що Франція і Німеччина нібито є учасниками “злочинів України проти населення Донбасу”.