Путін заявив, що “Росія не покине Донбас, незважаючи ні на що”

Ірина Дубровська 14, Лютий 2021, 11:12 399
Путін заявив, що “Росія не покине Донбас, незважаючи ні на що”

Президент країни-агресора Росії Володимир Путін зробив заяву щодо українського Донбасу. Він стверджує, що не збирається покидати Донбас «ні дивлячись ні на що». Тим самим, Путін в черговий раз публічно відмовився від мирного плану України по завершенню війни.

Про це повідомляє Думка із посиланням на ТАСС.

Під час бесіди з головними редакторами ЗМІ, фрагменти якої показав у неділю телеканал “Росія-24”, глава держави зізнався, що у нього “перед очима стоять деякі люди, які зазнали травм та каліцтв, особливо діти, на Донбасі”.

«На наших з вами плечах – я кажу «наших з вами», тому що ви четверта влада – величезна відповідальність за Росію в цілому. І перш ніж прийняти якесь рішення, потрібно подумати про наслідки будь-якого нашого кроку. Донбас ми не кинемо. Незважаючи ні на що», – звернувся Путін до учасників зустрічі.

Водночас він заявив: “Донбас ми не покинемо. Незважаючи ні на що”.

Це не перша заява Путіна про допомогу ОРДЛО, яку політичні експерти розцінюють як рішення Кремля збільшити військову підтримку російським збройним формуванням, а не місцевим жителям так званих “ЛНР” і “ДНР”. А це означає, що незабаром може початися ескалація конфлікту, хоча в зоні ООС вже значно загострилася ситуація, бойовики зірвали перемир’я і демонструють готовність йти в атаку.

Ми вже писали, що Росія здійснює тиск на керівництво іноземних держав, щоб запобігти участі їх представників в саміті “Кримська платформа”. Дипломатична зустріч має відбутися напередодні 30-річного ювілею Незалежності із залученням міжнародних партнерів України.

Крім того, окупанти перебудували в Криму аеродром під літаки з ядерною зброєю.

Нещодавно, представник ЄС Боррель заявив, що відносини Євросоюзу та РФ далекі від задовільних.

А, у Кремлі підтвердили слова Лаврова про готовність Москви до розриву відносин з ЄС.

Нагадаємо, спікер президента РФ озвучив офіційну позицію Кремля. Песков назвав російськомовних українців частиною “русского міра” і додав, що заперечення цього Україною Кремлю “не подобається”.