Українських військових каратимуть за “порушення тиші”,- Донік про ТГК

Ірина Дубровська 23, Липень 2020, 10:23 990
Українських військових каратимуть за “порушення тиші”,- Донік про ТГК

В Офісі президента України повідомили, що Тристороння контактна група на засіданні 22 липня узгодила «повне та всеосяжне припинення вогню» на Донбасі з 27 липня. У ОП це назвали «проривом у Мінському процесі».

Та з джерел стало відомо, що заборонятись буде розвідка і снайперська робота та навіть розміщення артилерії. Про це, детальніше написав Роман Донік:

“Сьогодні, з двох не пов’язаних між собою джерел, мені повідомили, що результатом поїздки Хомчака в зону ООС стало призначення “смотрящих” за дотриманням режиму тиші.

Ротації по 3-4 тижні, спеціально навчені офіцери з управлінь ГШ. Завдання – виявляти, припиняти та писати рапорти на порушників. Я не відразу повірив. Ну, якось це вже за край, навіть для Хомчака. Виявилося, що ні. Все нормально.

Заборона на розвідку, на БПЛА, на снайперську роботу. Про арту, навіть не кажу. Тепер нас будуть вбивати, а Зеленський брати під особистий контроль і висловлювати стурбованість.

До цієї ватною мерзоти Сивохо, всього одне питання – а на російських найманців у вас теж передбачені покарання? А що це за покарання? За якими законами? РФ або України? Так вони болт поклали на закони України проти якої воюють. Що ти їм зробиш? Премії позбавиш, ушлепок бодіпозітівний? Або в жопу зацелуешь до смерті порушника?” – написав він.

Українських військових каратимуть за “порушення тиші”,- Донік про ТГК