Венедиктова згортає реформу прокуратури, та готує переслідування Супрун

Ірина Дубровська 13, Травень 2020, 15:02 150
Венедиктова згортає реформу прокуратури, та готує переслідування Супрун

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова може почати кримінальне переслідування колишньої в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Про це у своїй статті пише заступник директора Євразійського центру Atlantic Council Мелінда Герінг, зазначаючи, що приводом для переслідування можуть стати її спроби реформувати медичну систему в Україні.

“Ми отримали достовірний звіт про те, що може бути розпочато розслідування щодо Уляни Супрун. Вона прекрасно виконувала обов’язки міністра і спробувала реформувати хитку систему охорони здоров’я України”, – зазначає Герінг, додаючи, що переслідування Уляни Супрун і її чоловіка, які є громадянами США, “дуже здивує” як Сполучені Штати, так і Європу.

Водночас у статті зазначається, що Венедіктова почала згортати реформу прокуратури, при чому сама вона до цього призначення жодного дня не працювала прокурором.

“Зеленський замінив Рябошапку на Венедіктову – політичну приятельку, яка ніколи не була прокурором. Результати були передбачуваними: Венедіктова, схоже, відмовляється від реформи прокуратури”, – сказано в статті Герінг.