Генпрокурор Венедиктова заявила, що Україна є сексистською країною

ДУМКА 28, Травень 2021, 00:01 187
Генпрокурор Венедиктова заявила, що Україна є сексистською країною

Однак додала, що на посаді генерального прокурора вона почувається добре.

Генеральний прокурор Ірина Венедиктова заявила, що Україна – сексистська Країна. За її словами, вона добре це засвоїла на кар’єрному шляху від комітету Ради до генпрокурора.

Про це APnews пише з посиланням на її інтерв’ю в ефірі “Хард з Влащенко”.

Так, ведуча запитала, чи органічно себе почуває генпрокурор на посаді в оточенні чоловіків. На це Ірина Венедиктова заявила, що їй добре і вже зараз колеги звертають увагу тільки на професіоналізм, а не на гендер.

“Мені добре. Я взагалі не відчуваю-жінка, не Дружина. У процесі воно відбувається тут добре, тому що колеги відчувають професіоналізм, Керівник або не Керівник, прогнеться або не прогнеться, обдуриш її або не обдуриш. З точки зору зовнішнього-серед чоловіків-тут у мене вибудувано. Я не відчуваю неприємних речей з точки зору гендеру і так далі”, – сказала вона.

Однак додала, що коли вона проаналізувала свій шлях від голови комітету Ради, через ДБР, до Генеральної прокуратури, то зрозуміла, що Україна – сексистська Країна.

“Для мене було здивуванням, коли все ж я проаналізувала свій шлях від голови Комітету ВР, через ДБР до Генеральної прокуратури: Україна-сексистська Країна. Я хочу написати пост про це, але треба знайти правильні слова. Однак жінкам у цій державі непросто”, – резюмувала генпрокурор.