Відоме ім’я замовника вбивства заступника мера Черкас

Ірина Дубровська 17, Липень 2020, 15:42 146

Мер Черкас Анатолій Бондаренко не знав, що правоохоронці інсценують вбивство його заступника, щоб зловити замовника.
Вбивство заступника мера Черкас Юрія Ботнара замовив депутат місцевої міськради Максим Шадловский, який знаходиться в опозиції до міського голови. Про це сказав мер Черкас Анатолій Бондаренко.

“Мотивів я не знаю. Але цей депутат був підлеглим мого заступника Юрія Ботнара, який курирував напрямок освіти і науки, а потім цього депутата скоротили і він став простим спеціалістом. Можливо, з цього і почалася історія”, – сказав Бондаренко.

Він зазначив, що вчора брав участь у слідчих діях, були обшуки, а в записах “фігурувала якась кислота”.

Крім того, Бондаренко зазначив, що коли він заявляв про зникнення свого заступника, то не знав про те, що в цей момент правоохоронці інсценують його вбивство, щоб зловити замовника.

“Я не знав. Все виглядало так, ніби він справді зник. Мені в 07:00 зателефонувала дружина Юрія в сльозах і сказала, що він пропав. Я відразу підняв начальника управління Нацполиции, почалися пошуки. І ми вже через годину-дві по камерах знайшли автомобіль, в якому Юрій рухався, ну а потім вже ситуація прояснилася. Думаю, що спочатку і його дружина була не в курсі”, – розповів Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, 16 липня правоохоронці затримали депутата Черкаської міської ради за організацію замовного вбивства заступника мера міста.