Відоме ім’я замовника вбивства заступника мера Черкас

consaidin 17, Липень 2020, 15:42 175
Відоме ім’я замовника вбивства заступника мера Черкас

Мер Черкас Анатолій Бондаренко не знав, що правоохоронці інсценують вбивство його заступника, щоб зловити замовника.
Вбивство заступника мера Черкас Юрія Ботнара замовив депутат місцевої міськради Максим Шадловский, який знаходиться в опозиції до міського голови. Про це сказав мер Черкас Анатолій Бондаренко.

“Мотивів я не знаю. Але цей депутат був підлеглим мого заступника Юрія Ботнара, який курирував напрямок освіти і науки, а потім цього депутата скоротили і він став простим спеціалістом. Можливо, з цього і почалася історія”, – сказав Бондаренко.

Він зазначив, що вчора брав участь у слідчих діях, були обшуки, а в записах “фігурувала якась кислота”.

Крім того, Бондаренко зазначив, що коли він заявляв про зникнення свого заступника, то не знав про те, що в цей момент правоохоронці інсценують його вбивство, щоб зловити замовника.

“Я не знав. Все виглядало так, ніби він справді зник. Мені в 07:00 зателефонувала дружина Юрія в сльозах і сказала, що він пропав. Я відразу підняв начальника управління Нацполиции, почалися пошуки. І ми вже через годину-дві по камерах знайшли автомобіль, в якому Юрій рухався, ну а потім вже ситуація прояснилася. Думаю, що спочатку і його дружина була не в курсі”, – розповів Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, 16 липня правоохоронці затримали депутата Черкаської міської ради за організацію замовного вбивства заступника мера міста.