З місця захопленого в Луцьку автобуса лунають автоматні постріли,- ЗМІ

consaidin 21, Липень 2020, 14:22 176
З місця захопленого в Луцьку автобуса лунають автоматні постріли,- ЗМІ

На Театральному майдані Луцька періодично лунають постріли, за словами правоохоронців, звук схожий на автоматну чергу.

Відзначається, що в місті вся центральна частина огороджена стрічкою, транспорт заблокований. За словами кореспондента, в салоні автобуса знаходяться 10 осіб, раніше правоохоронці повідомляли про 20.

“Відомо, що там (в автобусі. – Ред.) Близько 10 людей. Ми запитували у СБУ, чи є там діти. Сказали, що цю інформацію вони поки не озвучують. Тому не маємо ні підтвердження, ні спростування. Час від часу лунають постріли. правоохоронці кажуть, що звук схожий на автоматну чергу. Біля місця працюють правоохоронці, є екстрені служби, вибухотехніки. Час від часу телефонують зловмисникові “, – розповів журналіст.

Також в повідомленні зазначається, що в місті зараз справжній транспортний колапс, адже тролейбуси, маршрути яких пролягають через центральну частину, теж заблоковані. Сам зловмисник забарикадувався в автобусі.

Нагадаємо, сьогодні вранці невідомий з вибухівкою захопив автобус в Луцьку і утримує людей в заручниках.

Заступник глави МВС Антон Геращенко заявив, що чоловік, який захопив автобус в Луцьку, сам подзвонив в поліцію і представився як “Максим Поганий”.

Пізніше президент Зеленський заявив, що робиться все, щоб ситуація була врегульована без жертв.

Чоловік, який захопив автобус в Луцьку, заявив, що ще одна бомба захована в людному місці і вимагає, щоб вищі чини влади заявили, що вони “терористи в законі”.