У Луцьку екстрено збираються посли європейських країн і міністри для обговорення міграційної кризи

ДУМКА 12, Листопад 2021, 06:17 558
У Луцьку екстрено збираються посли європейських країн і міністри для обговорення міграційної кризи

У Луцьку цими вихідними проведуть нараду з питання міграційної кризи біля кордонів України. На нараду прибудуть посли європейських країн і кілька міністрів.

Про це заявив голова РНБО Олексій Данилов, передає “Думка“.

Голова РНБО заявив, що за інформацією української розвідки, на території Білорусі на даний момент знаходиться 15 000 мігрантів. З даного питання вже проведено нараду, його результати були повідомлені президенту Володимиру Зеленському.

Данилов заявив, що 14 листопада в Луцьку буде проведено нараду, на якій будуть присутні посли європейських країн і кілька міністрів.

“Братимуть участь щонайменше 3 міністри, ми на нараду запрошуємо послів Польщі та Литви. Будемо обговорювати, як відповідати на ці виклики”, – додав Данилов.

Нагадаємо, раніше секретар Ради безпеки й оборони України Олексій Данілов відповів на пропозицію найбільшої фракції Бундестагу щодо пропозиції “тимчасово розмістити” біженців із Білорусі в Україні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представники соціал-демократичної партії Німеччини пропонують розмістити мігрантів з Білорусі на території України, поки не буде вирішено питання з їх заявками на притулок в Європейському Союзі.

Також ми повідомляли, що влада Білорусі спеціально звозять мігрантів до себе в країну, щоб потім надати їм доступ до країн Європейського союзу, щоб створити там міграційну кризу. Це зроблено для того, щоб країни Заходу відволіктися від зростаючої загрози для України з боку РФ, але цей крок може вдарити по Кремлю.

Раніше прем’єр-міністр Польщи Матеуш Моравецький заявив, що потік нелегальних мігрантів, які зараз намагаються потрапити в країни Євросоюзу з Білорусі, можуть піти через Україну.

Зазначимо, що дві групи мігрантів змогли обійти захисні споруди і проникнути на територію Польщі з Білорусі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що режим самопроголошеного президента Олександра Лукашенка діє через свої дипломатичні установи, щоб умовляти громадян інших країн приїхати до Білорусі, обіцяючи їм подальший шлях до ЄС.

Також повідомлялося, що п’ятий пакет санкцій Євросоюзу проти Білорусі ймовірно буде готовий до 15 листопада і налічуватиме близько 30 осіб, причетних до «шантажу мігрантами».