В Україні визначили три найкращих міста за якістю життя

ДУМКА 16, Вересень 2021, 18:02 980
В Україні визначили три найкращих міста за якістю життя

Київ, Одеса, Львів до рейтингу міст з найбільш комфортними умовами та розвиненою інфраструктурою не потрапили.

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) за сприяння ЗМІ провів дослідження “Українське муніципальне опитування 2021 року”. Опитування проводила Соціологічна група” Рейтинг ” за підтримки американського Агентства з міжнародного розвитку (USAID).

Результати дослідження вийшли вельми несподіваними. Лідерами серед найкомфортніших міст України стали не столиця і мегаполіси, а порівняно невеликі обласні міста.

Перше місце в списку українських міст за рівнем задоволеності жителів послугами і комфортом, які їм забезпечує місцеве керівництво, зайняла Вінниця. У цьому обласному центрі проживає трохи більше 370 тисяч осіб, які, як свідчать результати опитування, задоволені умовами і якістю життя в місті.

У Вінниці функціонує потужний IT-кластер, в якому знайшли робоче місце і хорошу зарплату професійні інженери і розробники. Багато городян їздять на роботу в Київ та інші міста України.

Луцьк опинився на другому місці в рейтингу міст з найвищим рівнем життя в Україні. Одне з найдавніших міст часів Волинського князівства на території Західної України в сучасному світі відрізняється швидкістю впровадження нових технологій, які спрямовані на підвищення якості життя.

Замикає трійку лідерів Івано-Франківськ з чисельністю населення майже 238 тисяч.