Ексрегіоналка в ефірі українського телеканалу назвала українську армію ” злочинцями”

ДУМКА 16, Січень 2021, 11:47 210
Ексрегіоналка в ефірі українського телеканалу назвала українську армію ” злочинцями”

Колишня депутат Олена Бондаренко звинуватила українських військових у “злочинах на Донбасі” і заявила, що російська армія ніколи не брала участі в боях в Донецькій і Луганській областях.

Про це вона заявив під час свого інтерв’ю на проросійському телеканалі “НАШ”, повідомляє офіцер Генштабу ЗСУ Анатолій Штефан, передає “Думка“.

“Олена Бондаренко вчора в ефірі телеканалу “Наш” заявила що з ЗС України це злочинці які воюють проти свого народу і ніяких збройних формувань рф там не було і немає. Любий хто зараз носить погони у ЗС це злочинець.

І за це не буде ніякої реакції від Служба безпеки України Національна поліція України Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.

У мене стійке відчуття і впевненість, що якщо не буде реакцій на такі заяви зі сторони Держави та правоохоронних органів, то реакція буде від ветеранів та воїнів ЗС України. І ця реакція на мою особисту думку вже наближається з великою швидкістю.

Ніхто не дозволить ворогам та їх посібникам так себе поводити стосовно наших воїнів. Це моя особиста позиція як військового так і командира”, – заявив офіцер.