Голова парламенту Грузії: призначення Саакашвілі кидає тінь на двостороннє співробітництво

ДУМКА 10, Травень 2020, 09:51 74
Голова парламенту Грузії: призначення Саакашвілі кидає тінь на двостороннє співробітництво

“Незрозумілим рішенням” вважає Спікер парламенту Грузії Арчіл Талаквадзе призначення колишнього президента Михайла Саакашвілі на посаду глави виконавчого комітету реформ при президенті України, “яке” кидає тінь на двостороннє політичне співробітництво.

“Це рішення було дуже незрозумілим і це кадрове рішення, безперечно, кидає тінь на політичну співпрацю між нашими країнами”, – заявив Талаквадзе в суботу ввечері в ефірі грузинського телеканалу.

За його словами, грузинська сторона звернулася до української Раді, яка потім зняла з порядку денного питання про призначення Саакашвілі на пост віце-прем’єра, однак після цього президент України призначив його керівником консультативної ради.

“І ми чули коментар, що уряд України саме вирішує, куди призначати своїх громадян”, – сказав він, зазначивши, що “з іншого боку, коли цей громадянин іншої країни щодня втручається у внутрішню політику Грузії, планує дестабілізацію і зайнятий деструкцією, цікаво, яка позиція буде у української сторони в цьому випадку “.

Голова грузинського парламенту вважає, що в наступні місяці “українське суспільство побачить, кого призначили в реальності в особі Саакашвілі” главою комітету реформ.