Симоньян запросила співробітників каналів Медведчука в Росію, щоб “працювати на свою державу”

Володимир Маркопольский 4, Лютий 2021, 15:16 73
Симоньян запросила співробітників каналів Медведчука в Росію, щоб “працювати на свою державу”

Головний редактор Російської державної медіагрупи RT і державного інформаційного агентства “Росія сьогодні” Маргарита Симоньян заявила, що її видання готові взяти до себе на роботу співробітників телеканалів Медведчука, мовлення яких було припинено в Україні після введених РНБО санкцій.

Про це російська пропагандистка написала у себе в Twitter, передає “Думка“.

Вона заявила, що вирішила запросити на роботу співробітників телеканалів кума президента РФ Володимира Путіна Віктора Медведчука, після того, як їх закрив “демократ Зеленський”.

Симоньян додала, що пропонує роботу “всім журналістам, технарям, операторам тощо, кому остохреніло працювати проти своєї країни на різних смітниках, хто готовий працювати чесно на свою державу”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський підписав указ у введенні в дію засідання Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого, яким вводяться персональні санкції щодо нардепа Тараса Козака, який є номінальним власником телеканалів Віктора Медведчука «112 Україна», NewsOne, Zik.

Пізніше стало відомо, що українські телеоператори почали відключати телеканали, які належать Віктору Медведчуку.

У свою чергу в ОПЗЖ різко розкритикували такі дії Володимира Зеленського і обіцяли опротестувати дане рішення в суді.

Пізніше спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков, який виявився єдиним, хто не проголосував за дане рішення на засіданні РНБО, заявив, що санкції слід вводити щодо тих, кого не можна покарати за українським законодавством в силу тих чи інших обставин.

Пізніше посольство Сполучених Штатів Америки в Україні підтримало санкції щодо Тараса Козака та його телеканалів.

У Верховній Раді повідомили, що керівництво партії ОПЗЖ було поінформоване заздалегідь про те, що проти телеканалів Віктора Медведчука, номінальним власником яких є Тарас Козак, збиралися ввести санкції.