Тимошенко з ОПУ може взяти під контроль “Український медіа-холдинг”,- Бутусов

Ірина Дубровська 10, Липень 2020, 16:13 122
Тимошенко з ОПУ може взяти під контроль “Український медіа-холдинг”,- Бутусов

В агентстві з управління конфіскованими активами АРМА найближчим часом повинен відбутися досить скандальний конкурс – на управління активами “Українського медіа-холдинга”, конфіскований у олігарха Сергія Курченко. До складу “УМХ” входить 72 структурні підрозділи.
Про це у своєму блозі повідомив Юрій Бутусов.

“На конкурс подали заявки п’ять підприємств, кожне з яких вказує в заявці, скільки готові платити помісячно за управління активами “УМХ”, і отримує право переважного викупу у разі приватизації. Терміни подачі заявок закінчилися. Але тут конкурс втрутився Офіс президента. Під тиском ВП тимчасово виконуючий обов’язки директора АРМА Віталій Сигидин зареєстрував ще одну заявку. Тобто хтось дізнався про заявки, щодо сум, які там фігурують, і вирішив в останній момент зайти зі своєю пропозицією, щоб виграти напевно”, – зазначив журналіст.

“Цей “хтось”, дуже ймовірно, пов’язаний із заступником голови ВП Кирилом Тимошенко. Не виключено, що Тимошенко вирішив посприяти у створенні лояльною собі медіа-компанії перед виборами, і капіталізувати свій вплив в політиці. Найбільший інтерес для Тимошенко в “УМХ” можуть представляти онлайн-ресурси – Бігмір.немає і Кореспондент, а також 7 УКХ-радіостанцій. Цікаво, кому ж в кінцевому підсумку дістанеться “УМХ” і які структури виграють на конкурсі, і скільки отримає бюджет від такого управління. Очевидно, що історія з передачею в управління не буде прозорою з таким підходом Офісу. Виставили б на приватизацію відразу і не ганьбилися…” – резюмував Бутусов.