У “Слузі народу” підтримали Бужанського, який обізвав журналістку ” вівцею”

ДУМКА 19, Серпень 2019, 15:28 394
У “Слузі народу” підтримали Бужанського, який обізвав журналістку ” вівцею”

Партія «Слуга народу» вважає «зрозумілою реакцією» слова майбутнього народного депутата Максима Бужанського, який назвав журналістку «Нового времени» Оксану Духніч «тупою вівцею».

«Ми розуміємо, що висловлювання обраного народного депутата Максима Бужанського були, хоч і надмірною та неетичною, але достатньо зрозумілою реакцією на оціночні судження стосовно особистих почуттів, які обраний народний депутат нібито має до СРСР та певних українських політиків. Тому ми просимо представників засобів масової інформації утримуватися від такого роду оціночних суджень», – заявили в партії.

Водночас «Слуга народу» вважає неприпустимими особисті образи будь-якого громадянина України, у тому числі й представників засобів масової інформації.

«Ми засуджуємо висловлювання обраного народного депутата Максима Бужанського стосовно журналістки журналу «Новое время». Керівництво партії та фракції «Слуга Народу» принесло пані Духніч вибачення», – розповіли в «Слузі народу».

Нагадаємо, раніше журналістка видання НВ Ольга Духніч, яку раніше образив депутат від партії “Слуга Народу” Максим Бужанський, прокоментувала висловлювання нардепа та суспільну реакцію на це.