“Не годуйте клоунів”: журналістка НВ влучно висловилась про Бужанського, який її образив

ДУМКА 19, Серпень 2019, 02:07 421
“Не годуйте клоунів”: журналістка НВ влучно висловилась про Бужанського, який її образив

Журналістка видання НВ Ольга Духніч, яку раніше образив депутат від партії “Слуга Народу” Максим Бужанський, прокоментувала висловлювання нардепа та суспільну реакцію на це.

Про це вона написала у себе на сторінці в Facebook, передає “Думка”.

“Не хотіла писати але. Пан Бужанський висловив щось про мене і НВ. І перед НВ йому б вибачитися. Тепер про мене. Я прочитала посміхнулася і пішла засмагати. Тому що я не дурна вівця, я до біса розумна жінка і це правда дуже смішно. Але всі так збудилися і тегнули мене раз тридцять, що, напевно,потрібно щось написати.

Отже.

Щось відповідати пану Бужанському це як спроба з’ясувати відносини з голубом, який нагидив вам на рукав пальто. Хто з вас цим займається? Я, наприклад, ні. Голуб живе просто: їсть і паскудить, їсть і паскудить. Сподіваюся, робота Бужанського як депутата буде продуктивніше, різноманітніше і на благо країни.

Бентежить інше, його явний або неявний намір підставити главу своєї партії, Дмитра Разумкова, назвавши одіозним ЗМІ, якому він дав інтерв’ю. Та й взагалі падати до обзивання журналістів дуже фу. Уявляю як незручно його однопартійцям, за невеликим винятком Я здогадуюся про мотив Бужанського хайпанути, щоб ви всі його обговорювали пару днів і знайомилися ближче. Так ось, старе правило. Не годуйте в громадських місцях тролів, клоунів, голубів і депутата Бужанського”, – написала вона.