Блогерка назвала Львів “дірою з дикими людьми” і потрапила у скандал

ДУМКА 5, Вересень 2021, 18:14 768
Блогерка назвала Львів “дірою з дикими людьми” і потрапила у скандал

Карина біда, яка має понад 20 тисяч підписників, виклала ролик з образою міста.

Український блогер Карина Беда (wildger) назвала рідний Львів «дірою» і зіткнулася з обуренням користувачів Instagram. Дівчина, яка має понад 20 тисяч підписників, виклала ролик, в якому образила місто. Говорила Карина російською.

“Сиджу, прям така печаль на мене навалилася. Я просто розумію, що мій відпочинок добігає кінця. Ще два тижні – і назад до Львова, в цю діру. Дуже прикро”, – каже дівчина на відео в сторіз.

На іншому ролику вона вже українською пояснила свою “позицію «тим, що у Львові»люди трохи дикі”.

“Друзі, Я не кажу про історичну спадщину, про те, що Львів негарний, що саме місто погане. Я говорю про те, що у нас люди трохи дикі. Дикий. Розумієте?”,- сказала блогер.

Карина також зазначила, що люди роблять місто, а не навпаки.

“Львів’яни, почніть змінюватися зсередини. Тому що, наприклад, візьмемо інші міста – немає у них такого, якщо ти будеш розмовляти російською мовою, то з тобою спілкуватися не будуть. Я колись думала, що це міф. Ні, це правда, воно так і є», – заявила дівчина.

На думку Карини, в інших містах люди «більш відкриті, добрі», а у Львові всі “в коконі сидять, всього бояться-сказати або зробити, тому що” а що люди скажуть?».

Дівчина зіткнулася з потоком хейта через свої висловлювання і закрила сторінку в Instagram.