Дієтологи назвали небезпечні для вживання на голодний шлунок продукти

consaidin 18, Квітень 2021, 19:11 1974
Дієтологи назвали небезпечні для вживання на голодний шлунок продукти

Дієтологи перерахували небезпечні для вживання на голодний шлунок продуктидієтологи перерахували небезпечні для вживання на голодний шлунок продукти.

Про це повідомляє видання 74.ru з посиланням на дослідження вчених.

Звичка пити воду вранці вважається корисною, проте, на думку експертів, може привести навіть до раку. Це пояснили температурою. Холодну воду натщесерце не рекомендують пити людям із захворюваннями шлунка або серцево-судинної системи. Вода з температурою вище 65 градусів, якщо пити її регулярно, пошкоджує слизову, а часті опіки провокують появу аномальних клітин, які з часом можуть стати злоякісними.

Кава, за словами вчених, стимулює підвищене виробництво кислоти в шлунку, а також подразнює слизову шлунка, що викликає нудоту і печію. У людей з синдромом роздратованого кишечника кава може погіршити його симптоми-різі в області черевної порожнини, здуття живота, а також розлади травлення і підвищене газоутворення.

Читати також: Здорова їжа стає все більш доступною українцям!

Відзначається, що м’ясо, як і будь-які тваринні білки, витрачає багато енергії організму на перетравлення. Хлібобулочні та борошняні вироби також не радять їсти натщесерце. Дієтологи називають ці продукти “прямою дорогою до ожиріння”. Вони також викликають різкий стрибок цукру в крові і викид інсуліну.

На голодний шлунок не рекомендується пити соки, так як вони є вичавкою, позбавленої клітковини, — це може сильно вдарити по підшлунковій залозі. Крім того, зголоднілий організм сприймає цей напій як їжу і починає продукувати значну кількість інсуліну.

У кислих фруктах і ягодах містяться численні кислоти, які можуть бути шкідливі для вживання натщесерце. При попаданні в порожній шлунок вони можуть викликати печію і привести до алергії, виразці або гастриту. Дієтологи не стали розглядати окремі види овочів, так як, на їхню думку, шкода знайдеться практично в кожному, якщо є їх на голодний шлунок.

Кисломолочні продукти натщесерце названі не сильно шкідливими, але марними. Вранці після сну в людському шлунку висока концентрація соляної кислоти, а кисле середовище вбиває всі корисні лактобіфідобактерії, які містяться в кисломолочних продуктах.

Ми також писали, вчені розповіли, як фастфуд впливає на підлітків

Джерело