Доньку загиблого в катастрофі Ан-26 штурмана відмовились приймати до школи

Ірина Дубровська 1, Жовтень 2020, 20:59 780
Доньку загиблого в катастрофі Ан-26 штурмана відмовились приймати до школи

Директрису харківської школи, яка відмовилась взяти на навчання доньку загиблого в авіакатастрофі Ан-26 військового Олексія Остапенка, відсторонили від посади.
Про це на брифінгу 1 жовтня повідомили голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер та в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет.

Вони зазначали, що наразі триває службове розслідування, а дівчинку взяли до іншої школи.

Раніше стало відомо, що у Харкові не захотіли взяти до гімназії доньку загиблого в авіакатастрофі Ан-26 штурмана Олексія Остапенка нібито через брак місць. За словами вдови військового Олени Остапенко, директриса навчального закладу запропонувала посадити дитину до кого-небудь на коліна у кутку класу, пояснивши, що вільних місць уже немає. Сама ж очільниця школи звинувачення відкидає.

До трагедії 25 вересня Олексій Остапенко з сім’єю жив в Чугуєві. Після неї його вдова з донькою Лізою, яка навчалась у другому класі, переїхали до Харкова — до її батьків. Саме тоді і виникла проблема зміни навчального закладу.

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер сказав, що в такій ситуації дії директриси були неетичними.

«Тому що ми розуміємо, що в сім’ях зараз все змінилося і тут ми отримуємо таку реакцію керівництва школи», — сказав Кучер.

Водночас він зазначив, що в Харкові дійсно існує проблема із переповненням шкіл.

В. о. міністра освіти Сергій Шкарлет повідомив, що мамі запропонували іншу школу

«Досить пристойну школу міста Харкова. Сподіваюсь, що вже завтра дитина почне повноцінно навчатися. Навіть, якщо переповнений клас, відмовляти дитині в такий спосіб — аморально», — сказав Шкарлет.