Дружина Тищенка пояснила, що було на її дні народження

consaidin 21, Квітень 2021, 21:32 115
Дружина Тищенка пояснила, що було на її дні народження

Дружина народного депутата від “Слуги народу” Миколи Тищенка заявила, що її день народження, святкування якого в локдаун викликало критику серед українців, проходило у вузькому колі.

На своїй сторінці в Instagram Алла Барановська повторила майже те ж, що і її чоловік – захід був закритим і проводилося не в ресторані, а в номерах готелю, що не заборонено.

“Кожен запрошений гість здав тест на коронавірус. Я вам скажу, що вже 99% з них з антитілами. Щодо законності. Адвокати та юристи давно дали відповідь і розклали все по поличках”, – написала вона.

Дружина нардепа додала, що всі свої витрати декларує згідно із законодавством. Вона також вибачилася, якщо когось торкнулася ця ситуація.

“У мене не було наміру викликати подібні емоції, і своє приватне життя я навмисно не висвітлюю. Я не бачила багатьох близьких більше двох років, і вони зробили мені подарунок – прилетіли до Києва. Давайте без хайпа, гучних фраз і звинувачень”, – пояснила Барановська.

Нагадаємо, що з подібною заявою раніше виступив і сам Тищенко. За його словами, святкування чого-небудь в готельних номерах готелів абсолютно не заборонено.

Читати також: Спікер Разумков заявив, що йому соромно за Тищенка

Джерело