ДУС назвало вартість ремонту дверей Офісу президента

Володимир Маркопольский 7, Квітень 2021, 23:15 171

Державне управління справами оцінило роботи із ремонту та відновлення будівлі та прилеглої території Офісу президента після акції прихильників Сергія Стерненка у 1 571 610 гривень.

Про це повідомила пресс-служба ДУС.

“За результатами проведеного експертного будівельно-технічного дослідження приватним науково-виробничим підприємством “Спектр” встановлено, що орієнтовна вартість робіт із ремонту та відновлення конструктивних елементів оздоблення фасаду, вхідної групи та прилеглої території адміністративного будинку – пам’ятки архітектури місцевого значення за адресою: місто Київ, вулиця Банкова 11, складає 1 571 610 гривень”.

У відповіді йдеться, що до цієї суми входять:

очищення (миття) фасаду і мощення площі – 297 тисяч гривень;
ремонт дверних блоків (9 штук) – 1 158 600 гривень;
ремонт вікон – 85 тисяч гривень;
непередбачувані і додаткові роботи та покриття ризиків – 30 810 гривень.

Нагадаємо, раніше правозахисниця з Центру Громадянських свобод Олександра Матвійчук заявила, що свастика на будівлі офісу Президента після суботньої акції протесту з’явилася вже після завершення акції.

Пізніше заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що громадянину, який розбивав вікна в офісі Президента, вже пред’явлено підозру. Готується цілий ряд обґрунтованих підозр, кожне з яких буде підкріплено відеозаписом із зазначенням того, хто, в який момент і, що зробив.

Також ми повідомляли, що Художня галерея з Києва вирішила викупити двері офісу президента, які були розмальовані під час акції 20 березня на Банковій, що переросла в погроми.