Глава Мінінфраструктури звинуватив данця, який вимив вікно в поїзді, в спробі “хайпувати”

consaidin 13, Квітень 2021, 10:14 175
Глава Мінінфраструктури звинуватив данця, який вимив вікно в поїзді, в спробі “хайпувати”

У соцмережі Facebook Владислав Криклій прокоментував пост нардепа Ярослава Юрчишина, який опублікував історію Йоханнеса Вамберга Андерсена.

Чиновник показав фото поїзда, біля якого стояв данець і саркастично підписав його:

“А ось вчора хайпанути не вийшло. Тому що вікна в поїзді і сам вагон – чисті”.

Правда, глузування українського міністра не залишилися без відповіді. Той самий пан Андерсен розповів, як якісь люди “втихушку” фотографували його на пероні і присоромив Криклія.

Як написав данець, він прибув на вокзал зі знімальною групою телеканалу ICTV, де їх почав фотографувати невідомий чоловік:

“Ви говорите, що я хотів зловити хайп. Але я не говорив, що всі поїзди” УЗ “брудні. На вашому фото зовсім інший склад поїзда, а той, на якому я їхав минулого разу – був брудним. І взагалі, брудні потяги і електрички – це системна проблема України “.

Данець також додав, що просто хотів їхати в чистоті і вимив вікно, а тому глузування міністра вважає некоректним:

“Справа ж не в хайпі, а в тому, як тут ставляться до пасажирів. Якщо по цій ситуації оцінювати ставлення держави до українців – то їх не поважають.

Брудні потяги, некомфортабельні вагони, повільні потяги, смердючі поїзди, на яких щодня змушені їздити люди. Все набагато гірше, ніж в сусідніх країнах … А ви про хайп думаєте. Вам не соромно?”.

Нагадаємо, раніше ми писали, что житель Данії самостійно вимив брудне вікно потягу “Київ-Ізмаїл”.

Також ми писали, що в поїзді № 126 військові влаштували стрілянину.