Голова фракції “Слуга народу” Арахамія заявив, що корупція “зашита в ДНК” українців

ДУМКА 30, Вересень 2021, 13:24 356
Голова фракції “Слуга народу” Арахамія заявив, що корупція “зашита в ДНК” українців

Глава фракції ” Слуга народу “Давид Арахамія, який отримав українське громадянство в 2015 році, заявив, що корупція” зашита в ДНК ” українців.

Про це Арахамія заявив під час інтерв’ю на одному з українських телеканалів.

“Корупція в ДНК в Україні просто зашита. І кожна людина хоче мати якогось кума, який за нього хоче щось порішати.

На жаль, це на кожному рівні можна спостерігати: починаючи від самоорганізації у дворі, ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) і до самого верху. Ось так воно працює”, – сказав Арахамія.

Пізніше екс-секретар РНБО Олександр Данилюк прокоментував заяву голови фракції “Слуга народу” Давида Арахамії про те, що корупція “зашита в ДНК українців”.

“Це, Давид, брехня і ідіотизм вищої проби. По-перше, риба завжди гниє з голови. Виправдання влади за відсутність поліпшення рівня життя громадян тим, що це з ними самими щось не так,-відверта і примітивна маніпуляція.

Корупція не закладена в ДНК жодної людини, навіть у тих численних” смотрящих”, яких офіс Єрмака посадив на потоки по всій країні. Вони крадуть, бо замість боротися з корупцією, влада її очолила. Тому що закон діє тільки для тих, хто не може відкупитися, – і вас це влаштовує, адже саме тому ви, маючи всі важелі влади, вже два роки не робите нічого”, – підкреслив Данилюк.

За словами екс-секретаря РНБО, ОСББ створюють не для того, щоб красти, а для противаги “наскрізь прогнилим корупцією ЖКГ, щоб не платити гроші за неіснуючі комунальні послуги”.

“Навіть ці дрібні службовці на місцях, бачачи безкарність владної верхівки, дозволяють собі обманювати людей і відверто над ними знущатися. І ви нічого не робите. Ви зберегли цю порочну корупційну кругову поруку і дбайливо її захищаєте. Я-українець, і в моїй ДНК немає корупції. Я переконаний, що нас, таких українців, абсолютна більшість. Питання в тому, коли у людей, яких ми приводимо до влади, вистачить волі цю гнилу систему зламати!”- підсумував Данилюк.