Кілька українських вишів увійшли до рейтингу кращих університетів світу

ДУМКА 5, Липень 2021, 23:48 2354

Українські вузи увійшли до рейтингу кращих університетів світу. У список кращих увійшли відразу вісім українських вузів. Причому один з цієї вісімки увірвався в список найбільш престижних навчальних закладах світу вперше.

Укладач рейтингу-авторитетний науково-дослідний центр QS Quacquarelli Symonds. Рейтинг складається на підставі сукупності показників. Тому його можна вважати об’єктивним.

Вперше увірвався до списку найпрестижніших вишів світу Львівський національний університет імені Франка. У цій чудовій українській вісімці компанію університету Франка склав ще один Львівський вуз-національний університет”Львівська політехніка”.

Взагалі, вузи політехнічного профілю зайняли три позиції з восьми. Крім Львівської політехніки до рейтингу кращих увійшли НТУУ КПІ імені Сікорського (Київська політехніка) та Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”.

У цьому ж рейтингу ще один вуз з Харкова-університет імені Каразіна.

Столиця України представлена в цій вісімці не тільки знаменитою політехнікою, а й КНУ імені Шевченка та Києво-Могилянською академією.

Відрадно, що крім іменитих вузів, що представляють українські мегаполіси, в рейтинг кращих, і вже не вперше, потрапляє Сумський державний університет.