На Черкащині школярів відправили працювати в поле замість уроків

ДУМКА 17, Вересень 2021, 07:48 1541
На Черкащині школярів відправили працювати в поле замість уроків

У школі в селі Велика Севастянівка Черкаської області шестикласників на двох уроках праці поспіль змусили переносити гарбузи з городу.

Мати одного зі школярів заявила, що це експлуатація дитячої праці, а вчителі навіть не повідомили заздалегідь, щоб діти взяли з собою змінний одяг і головні убори.

На методи навчання мешканка Черкас Наталія Мацікура поскаржилася освітньому омбудсмену. Сергій Горбачов у свою чергу підтвердив: якщо в навчальній програмі Немає Теми” перенесення гарбузів”, то можна припустити, що в цій школі практикується примусова дитяча праця.

Відомо, що інцидент стався 13 Вересня. Жінка вказала, що тоді на вулиці було досить жарко (+25 градусів). Діти працювали на полі без головних уборів.

Син Наталії заявив вчительці, що у нього болить голова. Вона відповіла, що поки той не надасть довідку, повинен працювати. Педагог також сказала, що поставить “відповідні” оцінки тим, хто не виконує завдання.

“Я звернулася до класного керівника з питанням, чому мої діти прийшли зі школи брудні, з чорними колами під очима. Відповіді я не отримала”, – заявила мати школярів.

Її чоловік приїхав на поле, де працювали діти, але гарбузи і бур’яни там вже прибрали. Жінка запевнила, що ситуацію “не проковтне”.

“Я сама працювала вчителькою (25 років педстажу). Всі їхні правила знаю і не залишу все це просто так”, – заявила Наталія.

Освітній омбудсмен Горбачов додав, що він також буде спілкуватися з керівництвом школи з приводу цієї ситуації.