Новим ректором Національного авіаційного університету обрали кума Табачника та ексрегіонала Луцького

ДУМКА 28, Січень 2021, 21:12 178
Новим ректором Національного авіаційного університету обрали кума Табачника та ексрегіонала Луцького

На виборах ректора НАУ більшість голосів отримав Максим Георгійович Луцький-доктор технічних наук, професор колишній депутат ПР 5 і 6 скликань, який раніше обіймав посаду проректора цього вузу.

Про це повідомляють поінформовані джерела в НАУ.

За попередньою інформацією, за Максима Луцького проголосувало 63,9% членів колективу університету, які прийшли на вибори ректора. Офіційно результати голосування ще не оголосили.

Максим Луцький є кумом екс-міністра освіти Дмитра Табачника.

Як йдеться на офіційному сайті НАУ, явка на виборах ректора університету склала майже 90%. Таємне голосування тривало до 18: 00.

У першому турі виборів взяли участь: кандидат хімічних наук, доцент Павло Борсук, доктор технічних наук, професор Максим Луцький, доктор технічних наук, професор Римвідас Хращевський.

Всього на вибори ректора НАУ було делеговано 2711 виборців, серед них – 1842 працівників і студентів НАУ, решта – представники структурних підрозділів університету.

Згідно зі ст.42 ЗУ “Про вищу освіту”, вибори вважаються такими, що відбулися, якщо участь у них взяли понад 50% від загальної кількості осіб, які мають право брати участь у виборах.

Явка на виборах ректора НАУ склала рекордні 89,3%. Відповідно, вибори є такими, що відбулися”.