Під Рівним школярі замість дистанційного навчання копають картоплю

ДУМКА 7, Жовтень 2021, 07:41 1274
Під Рівним школярі замість дистанційного навчання копають картоплю

У населеному пункті віллі, Рівненської області школярі навчаються дистанційно, оскільки не всі педагоги опорного навчального закладу пройшли курс вакцинації. Але третина сільських учнів, не можуть скористатися тимчасовою новацією, щоб вчитися Дистанційно, тому що в їх населеному пункті немає інтернету. Діти працюють в полі, копають картоплю, замість того, щоб вчитися.

Місцевий восьмикласник Тарас справно копає картоплю, хоча за розкладом у нього 3 урок. Шкільні уроки за допомогою дистанційки йому не доступні, так як телефон вийшов з ладу, а домашнього комп’ютера в підлітка, як і в інших його сільських однокласників немає.

Керівник сільського навчального закладу Людмила Веремчук зазначила, що третій частині їхніх учнів Інтернет не доступний. Зараз у сільському Соснівському ліцеї школярі з 5 по 11 клас мають навчатися вдома. Це багато дітей, понад 300 учнів. За словами керівниці цього сільського навчального закладу, педагоги не всі вирішили робити щеплення.

Тому 80 відсотків педагогічних наставників, які отримали уколи, тут немає. Люди мають різні думки, щоб не робити щеплення. Хто страхує своє життя і не довіряє сироватці від ковіду.

Інші мають релігійні міркування. Сьогодні, як стверджують в управлінні загальносередньої дошкільної освіти МОН лише 40 шкіл не мають доступу до Інтернету.

Разом з тим, у Рівненській глибинці, де розташований сільський навчальний заклад, сподіваються, що школярі залишать мішки з картоплею і таки вчитимуться. Тому що кількість педагогів, які все-таки отримали щеплення становить вже 72 відсотки.