У Львові прихильник “русского мира” влаштував скандал у магазині через відмову продавати товар без маски. ВІДЕО

ДУМКА 12, Листопад 2021, 07:10 1779
У Львові прихильник “русского мира” влаштував скандал у магазині через відмову продавати товар без маски. ВІДЕО

У Львові блогер Олександр Надежа, який відомий своїми проросійськими поглядами, влаштував бійку в магазині, де йому не хотіли продавати товар, оскільки він був без маски.

Відповідне відео він виклав у себе на каналі в YouTube, передає “Думка“.

Блогер відмовлявся одягати маску і намагався купити товар, у свою чергу продавщиця наполягала на тому, що згідно з правилами вона не має права його розраховувати.

В результаті сталася бійка, після чого чоловік почав пити неоплачений їм йогурт прямо в магазині. Пізніше на місце прибула поліція, проте ніяких дії не зробила.

Блогер Олександр Надежа відомий тим, що раніше він був присутній на мітингу антивакцинаторів у Києві, де записав відео з Олена Фаіст, на якому вона дякувала Росії за підтримку, називала росіян “братнім народом” і заявляла, що ніякої війни на Донбасі немає.

У себе в соцмережах чоловік поширює радянську символіку, а також підписаний на різні російські пропагандистські канали.

У Львові прихильник “русского мира” влаштував скандал у магазині через відмову продавати товар без маски. ВІДЕО У Львові прихильник “русского мира” влаштував скандал у магазині через відмову продавати товар без маски. ВІДЕО У Львові прихильник “русского мира” влаштував скандал у магазині через відмову продавати товар без маски. ВІДЕО У Львові прихильник “русского мира” влаштував скандал у магазині через відмову продавати товар без маски. ВІДЕО