У Волинській області стартувала вакцинація вчителів, які будуть присутні на ЗНО

Христина Качоровська 7, Травень 2021, 10:24 46
У Волинській області стартувала вакцинація вчителів, які будуть присутні на ЗНО

З четверга, 6 травня, педагогам, які візьмуть участь в сесії ЗНО, почали робити щеплення від коронавірусу. Таких вчителів внесли в другу хвилю вакцинації. Щеплення педагогів абсолютно добровільне і безкоштовне.

Зараз в реєстр педагогів, які хочуть взяти участь в ЗНО, записалося майже 5 тисяч осіб. Стартує тестування вже з 21 травня.

Всього на Волині відкрито 60 пунктів здачі ЗНО. Із зареєстрованих 5 тисяч педагогів, до сесії будуть залучати 2,5 тисячі вчителів.

Завідуюча центру ЗНО в Волинській області Алла Корнейко повідомила, що педагогів, які будуть на ЗНО, вакцинують від COVID-19 двома способами:

  • Перший – коли в школу приїжджають медики і на місці вакцинують вчителя
  • Другий – вчитель сам вибирає, в якому пункті вакцинації щеплення від хвороби

6 травня педагогів почали вакцинувати в Луцькому центрі первинної медичної допомоги № 2. У перший день тут повинні прищепити 50 педагогів.

З них 30 – це вчителі і директор навчально-воспітальеного комплексу № 9. Олександр Дубина (директор НВК № 9 – ред.) повідомив, що інші педагоги з його навчального закладу також пройдуть вакцинацію, щоб виробити колективний імунітет.

Відзначимо, що вчителів прищеплюють вакциною CoronoVac з Китаю. Другу дозу вакцини треба ввести через 21-28 днів після першого щеплення.

Нагадаємо, раніше ми писали, що почалась реєстрація на додаткову сесія ЗНО.

Також повідомлялось, зо Зеленський назвав дату, до якої від коронавірусу мають провакцинувати більшість українців.