Ветеран АТО звинуватив телеведучу Мосейчук у маніпуляціях

Володимир Маркопольский 29, Березень 2021, 01:29 309

Зараз відбувається чергова інформаційна атака, спрямована на знищення репутації протестувальників,а заодно і добровольців, активістів, військових тощо.

Про це на сторінці в фейсбуці пише ветеран АТО, активіст Влад Сорд (Стафійчук), якого суд відправив під цілодобовий домашній арешт і якого підозрюють в тому, що він вибив шибки в дверях в ОП.

“Уявити не міг, що колись мені доведеться доводити, чи я ветеран і чи воював узагалі – жодному побратиму не побажаю відчути таке на собі. Оце все, в дусі жалюгідних аватарських розбірок: “А ти там буууув? – А ти буууув, де я буууув?”. Але підсвідомо я був готовий, адже, як ви пам’ятаєте, це далеко не перша шалена інформаційна атака, спрямована на знищення репутації протестувальників (а заразом і добровольців, активістів, військових тощо) – лайна намагалися накидати і на всіх у т.зв. “справі Шеремета”, и на Сергія Стерненка, и на мого друга Птаху (Олександр Галкін), і на десятки інших. Накидатимуть, я переконаний, і на хлопців, яким нещодавно повручали підозри (зокрема вата любить накидувати в бік мого побратима Хірурга (Євген Строкань))”, – пише Сорд.

Він також звернувся до каналу “1 + 1”, який, на думку активіста, став “інструментом інформаційного тиску” на його справу і справи інших активістів.

“Непогана спроба маніпулювати думкою суспільства, запросивши мене до дискусії, де більше половини людей були заздалегідь налаштовані вороже. Жодного з моїх бойових побратимів ви, звичайно, не запросили. Зате приєдналися до спроби знищити мою репутацію, титруючи вирвані з контексту фрази Сорда і про Сорда (…). Окремо цікаво було слухати пані Мосейчук про “мирний Майдані” і справи майданівців у суді – здається, у нас з вами були дві паралельні Революції Гідності”, – пише Сорд

Завершуючи свій пост, Сорд додав: “Я ніколи не приписував собі імідж ветерана насамперед. Я воював, бо повинен, і як всі добровольці та військові, йшов за покликом серця, а не за  нагородами, бо вони можуть бути лише наслідком наших вчинків, але не їхньою причиною”.

Також він пообіцяв найближчим часом розповісти “щось цікаве”.

Нагадаємо, раніше правозахисниця з Центру Громадянських свобод Олександра Матвійчук заявила, що свастика на будівлі офісу Президента після суботньої акції протесту з’явилася вже після завершення акції.

Пізніше заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що громадянину, який розбивав вікна в офісі Президента, вже пред’явлено підозру. Готується цілий ряд обґрунтованих підозр, кожне з яких буде підкріплено відеозаписом із зазначенням того, хто, в який момент і, що зробив.

Також ми повідомляли, що Художня галерея з Києва вирішила викупити двері офісу президента, які були розмальовані під час акції 20 березня на Банковій, що переросла в погроми.