“Я спалю ці українські прапори”: студентка з Сум обурила українців своїм “жартом”

ДУМКА 25, Серпень 2021, 06:35 1432
“Я спалю ці українські прапори”: студентка з Сум обурила українців своїм “жартом”

Студентка з Сум спровокувала хвилю обурення в мережі після того, як опублікувала серію скандальних відео. Зокрема, на одному з них вона заявляє про намір спалити українські прапори.

На провокаційні ролики дівчата звернули увагу в Telegram-спільноті “Катарсис”.

Так, один з передплатників каналу розповів, що випадково побачив анкету дівчини в соцмережі, “де було написано, що вона Радикальна феміністка”.

Під час листування дівчина поділилася з ним кількома відео: на одному з них її подруга каже, що нібито збирається спалити прапори жовто-блакитні прапори.

Користувачі, які прокоментували публікацію, вирахували, що дівчина навчається в Сумському державному університеті. Вони також встигли зробити скріншоти фото з її сторінки в Instagram.

Сама вона пізніше вибачилася і заявила, що не хотіла нікого образити. “Я українка. Народилася і виросла в Україні. З глибокою повагою ставлюся до України як до держави”, – написала вона у своєму Instagram, видаливши всі попередні публікації.

“Я спалю ці українські прапори”: студентка з Сум обурила українців своїм “жартом” “Я спалю ці українські прапори”: студентка з Сум обурила українців своїм “жартом”