Ярош назвав умови закінчення війни в Україні

ДУМКА 28, Вересень 2021, 05:00 5521
Ярош назвав умови закінчення війни в Україні

Щоб закінчити війну, необхідно провести «зачистку» тилу, зокрема припинити діяльність РПЦ в Україні, як одного з головних духовно-моральних чинників агресії РФ проти України.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош.

За його словами, з 1 серпня по 23 вересня на Східному фронті російсько-української війни ми втратили: вбитими – 21, пораненими – 71.

Ярош наголошує, що Українські Збройні Сили, спецслужби, всі українці мають, нарешті, отримати від влади чіткий орієнтир на знищення ворога; удари, не тільки у відповідь, але й на упередження тощо. Активна оборона на Сході, тактичне просування вперед, нав’язування своєї волі ворогу.

“«Зачистка» тилу. Ліквідація російських агентурних мереж в Україні: знищення кремлівського політичного лобі у Верховній раді — так зване ОПЗЖ, поза парламентом — «мураєвці», «шаріївці» тощо. Припинення діяльності РПЦ в Україні, як одного з головних духовно-моральних чинників агресії ерефіі проти України.

Повна нейтралізація пропагандивних рупорів Кремля: окрім заборонених рішенням РНБО телеканалів, припинення діяльності в Україні інших різноманітних антидержавних каналів, типу Інтер, Наш; сайтів, ютюб і телеграм каналів…

Творення об’єднаного державницького фронту з політичних та громадських організацій, лідерів суспільної думки, моральних авторитетів тощо.

Визначення єдиного кандидата у Президенти на майбутні президентські вибори, творення та прийняття Стратегії розвитку Держави Україна, програми дій, дорожньої карти.

Формування провідної команди, яка здатна, разом із майбутнім Президентом, перетворити Україну на Самостійну і Соборну Державу, в якій всім громадянам буде забезпечено перспективу, свободу, справедливість і добробут”, – радить Дмитро Ярош.

Він закликав українців мобілізувати весь свій потенціал і не допустити, щоб майбутні покоління українців воювали. “Перемогти маємо ми — ті, які живуть зараз”, – написав Ярош.