Зеленський виступив проти заборони серіалу “Свати”

ДУМКА 19, Жовтень 2021, 04:09 5494
Зеленський виступив проти заборони серіалу “Свати”

Президент вважає, що на декого з російських акторів, що вороже висловлюються щодо України, тисне влада РФ.

На думку президента України Володимира Зеленського, не можна застосовувати щодо всіх медіапродуктів, до виробництва яких залучалися актори чи інші діячі, що мають антиукраїнську позицію чи незаконно відвідували окупований Крим, санкції. Про це президент заявив під час ексклюзивного інтерв’ю телеканалу ІСТV.

«Ось, наприклад, «Свати» – серіал був знятий ще до війни з Росією. Там були улюблені актори. Один з цих акторів сказав неправильні речі щодо окупації Криму (йдеться про Федора Добронравова, – ред.) Неправильні з точки зору українського громадянина. Його за це не пускали в Україну. Я вважаю, що ці санкції правильні…А як зробити з фільмом, де є, наприклад, Ахіджакова, яка підтримує незалежність України, яка знімалась у радянському фільмі і поруч стоїть із актором, який заборонений? Вона ж не винна у тому, що фільм був знятий 30 років тому, а зараз хтось зійшов з глузду», – пояснив свою думку Володимир Зеленський.

Президент додав, що припускає, що на декого з російських акторів, що дозволяють собі необережні чи навіть ворожі висловлювання у бік України, здійснюється тиск з боку російської влади.

«Я вважаю, що страждати через це улюблені фільми не повинні», – підсумував Зеленський, додавши, що випадок із актором Пореченковим (приїздив на позиції бойовиків «ДНР» та стріляв у бік українських військових), є виключним, і у подібній ситуації варто застосовувати щодо актора усі можливі санкції.