Для літака Зеленського спеціально гнали трап зі Львова до Ужгорода

ДУМКА 8, Липень 2019, 02:01 11337
Для літака Зеленського спеціально гнали трап зі Львова до Ужгорода

Для президента України Володимира Зеленського під час його візиту в Ужгород з львівського аеропорту був спеціально пригнаний трап, щоб він міг зійти з літака Airbus A319.

Про це повідомляє прес-служба Avianews.com, передає “Думка“.

У повідомленні наголошується, що по країні зручніше літати на Ан-148, який має вбудований трап і значно дешевше в експлуатації, однак Володимир Зеленський воліє використовувати Airbus A319, який призначений для трансатлантичних перельотів.

“Президент Володимир Зеленський прилетів в рамках робочого візиту в Ужгород на Airbus A319. А щоб він зміг вийти з літака, в Ужгородський аеропорт з аеропорту Львів пригнали трап. Що заважає літати по Україні на Ан-148, який має вбудований трап?”- йдеться в повідомленні.

Користувачі мережі відзначили, що Airbus A319 витрачає в три рази більше палива, ніж Ан-148.

Для літака Зеленського спеціально гнали трап зі Львова до Ужгорода

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський призначив Віталія Комарницького головою Луганської обласної державної адміністрації.

Відповідний указ від 5 липня оприлюднено в неділю на сайті президента.

“Призначити Комарницького Віталія Мар’яновича головою Луганської обласної державної адміністрації”, – йдеться в указі.

Разом з тим, як повідомляє прес-служба президента, у неділю Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Луганської області представив Комарницького як нового голову Луганської ОДА та вручив йому службове посвідчення очільника регіону.

“Для нашої країни важливий пріоритет – припинення війни. Паралельно з цим можна знаходити можливості та бажання, щоб відбудувати Донбас. Ми зараз пролітали з паном Дональдом Туском (Президент Європейської ради. – Ред.), бачили зруйновані будинки, відсутність доріг. Я думаю, що це не лише через війну, а й через те, що ніхто цим не займається. Я вас вітаю. На вас у нас велика надія”, – наголосив президент.

Комарницький подякував за довіру та зазначив, що виконання поставлених завдань є реальним.

“Думаю, що завдання, які стоять перед Луганщиною, з вашою допомогою та допомогою міжнародних партнерів реальні для виконання. Потрібно менше говорити й більше працювати”, – сказав він.