Добровольці заявили, що Зеленський дав наказ вибити їх із Золотого. ВІДЕО

ДУМКА 26, Жовтень 2019, 18:58 1928
Добровольці заявили, що Зеленський дав наказ вибити їх із Золотого. ВІДЕО

Добровольці, з якими президент України Володимир Зеленський поговорив під час свого візиту в Золоте, отримали інформацію про те, що глава держави дав наказ вибити їх з позицій, які вони зараз займають.

Про це добровольці повідомили в своєму відеозверненні.

Вони повідомили, що Зеленський дав наказ вибити їх із Золотого, щоб вони не заважали розведенню сил. Добровольці заявили, що вони не збираються залишати свої позиції і готові протистояти всім силам, які спробують їх вибити.

Нагадаємо, раніше в штабі ООС заявили, що люди, які представилися добровольцями і спілкувалися з Президентом Володимиром Зеленським у Золотому, перебувають там зі зброєю нелегально.

Звернення учасників акції «Останній блок-пост» (представника Штаб Спротиву Капітуляції – Миколаїв Денис Янтар). Слідкуємо за ходом подій, тримайтеся побратими ми з вами!⚡️ Сьогодні президент Володимир Зеленський намагався вмовити нас покинути позиції̈. Йому це не вдалося.Після хамської розмови з нами вранці і поширеного відео у соцмережах він віддав особистий наказ викинути нас із Золотого.Хочемо нагадати, що ми – ті ветерани, які звільнили Маріуполь, Мар‘янку та з десяток українських міст. Ми втратили побратимів, але не здали ворогу ані клаптика української землі. Ми прикривали ваші спини, поки ви сиділи в тилу. Зараз ви нас змушуєте до капітуляції̈, але ми на це не підемо.Ми назвали нашу акцію «Останній блок-пост» і ми залишимось тут до останнього, чого б нам це не вартувало. Ми тут на законних підставах. Це наш конституційний обов’язок захищати Україну та її громадян.#Золоте #Ні_Капітуляції Останній блок-пост ??

Опубліковано Штаб Спротиву Капітуляції – Миколаїв Субота, 26 жовтня 2019 р.

“У поширеному сьогодні в соціальних мережах відео Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи у населеному пункті Золоте Луганської області, поспілкувався з людьми у військовій формі. Ці люди перебували у приватному будинку і представилися добровольцями. Однак вони не є представниками будь-яких силових відомств чи Збройних Сил України, уповноважених перебувати та діяти у районі проведення операції Об‘єднаних Сил”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що Законом України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях” чітко визначаються категорії, які можуть перебувати в районі ООС зі зброєю. “Люди, які спілкувалися з Президентом, не належать до жодної з таких категорій, а відтак перебувають у Золотому зі зброєю нелегально, порушуючи вказаний Закон про ООС, чому надається належна правова оцінка – додали у повідомленні.