Епіфаній заявив, що РПЦ є останнім форпостом Путіна в Україні

ДУМКА 2, Лютий 2019, 17:15 141
Епіфаній заявив, що РПЦ є останнім форпостом Путіна в Україні

Предстоятель Української Православної церкви митрополит Епіфаній заявив, що Російська православна церква в Україні (колишня УПЦ МП) є останнім серйозним форпостом російського президента Володимира Путіна.

Про це він заявив під час свого інтерв’ю на “Радіо Свобода”, передає “Думка“.

Він заявив, що український народ глибоко віруючий, тому церква проникає в душу кожного православного українця. Епіфаній зазначив, що РПЦ займається зомбуванням українців і це видно всім. Митрополит заявив, що зараз вже багато людей практично розуміють, як діє РПЦ, проте не до кінця розуміють, що саме відбувається в країні. Багато людей не вірять в те, що Вселенський патріархат все зробив канонічно і мав повне право дати автокефалію української церкви.

Крім того, Епіфаній зазначив, що раніше українці чекали, що Константинополь дасть автокефалію, а тепер чекають визнання іншими православними церквами.

Митрополит заявив, що потрібен час, щоб українська церква була визнана, оскільки у РПЦ є великий вплив і вона буде робити все, щоб відтягнути цей процес. Епіфаній висловив переконання, що в майбутньому всі православні українці об’єднаються в єдину помісну церкву, у країні настане мир, а Крим і Донбас будуть повернуті Україні.

Він зазначив, що світ в країні можливий буде тільки тоді, коли Путін втратить вплив на українців через церкву. Війна на Донбасі почалася саме за підтримки РПЦ. Митрополит додав, що Росія поступово втрачатиме вплив на українців, коли українська церква буде визнана іншим православним світом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що чергова громада, цього разу з села Нігочівка, що на Маневичині Волинської області, прийняла рішення перейти з РПЦ в Україні у ПЦУ, за дане рішення проголосувала 101 людина з 106 присутніх.