Гончарук заявив, що для достатнього підвищення зарплати вчителям немає коштів

ДУМКА 5, Листопад 2019, 01:18 1174
Гончарук заявив, що для достатнього підвищення зарплати вчителям немає коштів

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук анонсував підвищення зарплат працівникам сфери освіти, однак зазначив, що вона буде “не такою, як хотілося б”.

Про це йшлося в ефірі ток-шоу “Свобода слова” на телеканалі ICTV.

“Якщо ми говоримо про сферу освіти… Ми намагалися знайти максимальні кошти для підвищення зарплат педагогам, вчителям. Підвищення зарплат, звичайно, будуть, але далеко не такі, які нам хотілося б”, – сказав він.

Гончарук також зазначив, що для достатнього підвищення заробітних плат працівникам сфери освіту необхідно більше ресурсів.

“Для того, щоб забезпечити достатнє підвищення, настільки високі зарплати, наскільки заслуговують наші вчителі, нам необхідно більше економічного зростання, щоб економіка приносила більше ресурсів, більше податків. Тоді у нас буде більше можливостей”, — додав Прем’єр-міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українці почали отримувати пенсії, які стали на 500 гривень менше, ніж це було місяцем раніше.

Про це повідомила блогер Олена Кудренко у себе в Facebook.

“Зараз стала приходити пенсія народу – за вирахуванням 500 грн (схоже, тим, у кого більше мінімалки, за якими критеріями – ще незрозуміло). З листами “щастя” від Пенсійного фонду, мовляв, черговий перерахунок з 1.11.2019″, – повідомила вона.