Комік Сивохо призначений радником секретаря РНБО

ДУМКА 21, Жовтень 2019, 15:05 2735
Комік Сивохо призначений радником секретаря РНБО

Комік і шоумен Сергій Сивохо призначений радником секретаря РНБО з питань реінтеграції та відновлення Донбасу.

Сергій Сивохо розповів про своє призначення радником секретаря РНБО з питань реінтеграції та відновлення Донбасу.

Комік опублікував фото, виданого йому ще 18 жовтня, посвідчення.

“Починаю тиждень на новій посаді: Радник секретаря РНБО з питань реінтеграції та відновлення Донбасу. Для мене це велика відповідальність! Планів неймовірна кількість! Попереду багато складної і важливої роботи”, – написав він.

Раніше міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський вибачився перед Гонтаревою за Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки, а міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов зазначив, що виступ 95-ого кварталу та хору ім.Верьовки з номером «Горіла хата» про пожежу у Гонтаревої є негативним сигналом для зовнішніх інвесторів.

Пізніше гендиректор і художній керівник хору імені Верьовки Зеновій Корінець заявив про необхідність вибачитись перед ексглавою НБУ Валерією Гонтаревою за участь у номері студії “Кварталу 95” про підпал її будинку.

“Квартал акуратно попросив мене, в нас така програма, ми стібаємось над президентами, над колишньою і теперішньою владою. Я ухвалив не дуже моральне рішення. Я маю особисто вибачитись перед Валерією Олексіївною”, – заявив Корінець.

За його словами, він в якійсь мірі піддався на вмовляння і погодився на участь хору імені Верьовки у скандальному номері, який вже викликав неабиякий шквал критики й насміхань у соцмережах.