Лідер “Авто Євро Сила” спалив свій Range Rover. ВІДЕО

ДУМКА 9, Листопад 2018, 01:54 541
Лідер “Авто Євро Сила” спалив свій Range Rover. ВІДЕО

Про свій намір спалити автомобіль Ярошевич заявляв раніше.

Лідер руху “Авто Євро Сила” Олег Ярошевич спалив свій автомобіль Range Rover, протестуючи проти прийнятого українським парламентом закону про розмитнення автомобілів на європейських номерах.

Відповідне відео з’явилося на офіційній сторінці організації в Facebook.

На відео Ярошевич спочатку заявив, що він і його прихильники не згодні з рішенням парламенту, який прийняв закон про розмитнення авто на європейських номерах без поправок активістів. Зокрема активісти вимагали, щоб з законопроекту було прибрано коефіцієнт віку, на основі якого розраховувався акцизний податок.

Ярошевич заявив, що після прийняття закону, для більшості власників авто на європейських номерах, буде легше його спалити, ніж розмитнити. Він зазначив, що не може залишатися осторонь, тому виконає дану раніше обіцянку – спалити свій Range Rover, якщо Верховна Рада проігнорує вимоги активістів.

Нагадаємо, 8 листопада на тлі масових протестів парламент прийняв закон про розмитнення автомобілів на європейських номерах, за нього проголосували 250 депутатів.

Згідно з прийнятим законом базові ставки акцизного податку будуть наступними: для автомобілів з бензиновим двигуном до 3 тис. куб. см – €50, понад 3 тис. куб. см – €100, для авто на дизелі з об’ємом двигуна до 3,5 тис. куб. см – €75 і більше – €150.

Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій Ленд Ровер, якщо не проголосують нашу правку – це не був популізм чи піар! Це була свідома заява лідера, який розуміє, що для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1500€ , дешевше спалити своє авто ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами! Як лідер громади, який відповідально ставиться до всіх своїх заяв, в знак протесту спалюю своє авто! Автоєвросила

Опубліковано Авто Евро Сила Четвер, 8 листопад 2018 р.