Ляшко закликав розпочати процедуру імпічменту Зеленського

ДУМКА 26, Вересень 2019, 14:52 884
Ляшко закликав розпочати процедуру імпічменту Зеленського

Після того, як Білий дім оприлюднив стенограму липневого телефонного дзвінка Трампа Зеленському, мін’юст США поспішив заявити, що не знайшов у розмові ознак порушення американським президентом закону.

У свою чергу лідер Радикальної партії Олег Ляшко зазначив, що президент Зеленський у розмові з Трампом вів себе не дуже гідно і проявив слабкість.

“Якби моя партія була в парламенті, я б вже ініціював початок процедури імпічменту Зеленського за незаконне політично мотивоване втручання в роботу правоохоронних органів і за дії проти національної безпеки України”, – зазначив Ляшко.

Перша зустріч Дональда Трампа і Володимира Зеленського таки відбулася. Як і планувалося, переговори пройшли на полях 74-ї сесії Генеральної асамблеї ООН і тривали трохи більше години. Спочатку президенти зробили вступні заяви і відповіли на запитання журналістів, після чого зустріч продовжилася за зачиненими дверима.

Президент України Володимир Зеленський і президент США Дональд Трамп в ході зустрічі в Нью-Йорку обговорили багато питань. Про це глава української держави повідомив під час спілкування з представниками українських ЗМІ за результатами переговорів.

Йшлося про ситуацію на Донбасі і про окупований Крим. Президент України поінформував Дональда Трампа про кроки, зроблені для припинення війни, повернення людей і досягнення миру.