Люстраційний список Зеленського збігається з тим, проти кого Кремль ввів санкції

ДУМКА 11, Липень 2019, 18:23 4986
Люстраційний список Зеленського збігається з тим, проти кого Кремль ввів санкції

Люстраційний список президента України Володимира Зеленського практично повністю збігається зі санкційним списком Російської Федерації, в який потрапив ряд українських чиновників.

Про це у себе в блозі повідомила заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

“А ви теж помітили , що список на люстрацію від Зеленського повністю збігся з санкційних чорним списком українських політиків від Путіна. Цікавий збіг”, – зазначила Геращенко.

У коментарях підписники відзначили, що виняток було зроблено для міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, про якого раніше добре висловився олігарх Ігор Коломойський.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко заявив, що 10 червня він зустрічався з президентом України Володимиром Зеленським, в ході зустрічі глава держави підтвердив інформацію про те, що він хоче розділити повноваження між мером і головою КМДА, куди він призначить свою людину.

Він зазначив, що під час розмови президент чітко дав зрозуміти, що хоче забрати у мера столиці виконавчі повноваження. У свою чергу Кличко заявив, що такі дії повертають країну до часів Януковича.

Кличко зазначив, що таким чином мер столиці буде виконувати лише декоративну функцію, тоді як вся влада зосередитися у людини президента, яку кияни не обирали, і якя не буде нести ніякої відповідальності.

Кличко заявив, що якщо президенту так хочеться поставити свою людину на чолі Києва, то слід провести позачергові вибори, щоб кияни самі обрали собі владу.