Мати учня потрапила до «Миротворця» через цькування вчительки

consaidin 3, Лютий 2021, 13:39 140
Мати учня потрапила до «Миротворця» через цькування вчительки

На сайті “Миротворець” з’явились дані матері учня 2-го класу школи №137 Дніпра, яка звинуватила вчительку школи у пропаганді “політичних поглядів” та “розпалюванні міжнаціональної ворожнечі”. Її внесли до категорії “антиукраїнський пропагандист”.

Про це інформує Думка.

Жінку  звинувачують у демонстративній зневазі до Державних символів України, запереченні російської агресії та розповсюдженні антиукраїнської пропаганди.

“Центр “Миротворець” просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень”, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що жінці 36 років, народилася вона у Якутії Російської Федерації, а до того, як переїхати до Дніпра, мешкала у Луганську.

Нагадаємо, що історія з вчителькою української мови Вікторією Ждановою з- Дніпра набула розголосу після того, як у соцмережі батьки другокласників поскаржилися, що їхнім 7-8 річним дітям вона. Розгорівся скандал через вчительку української мови, яка розповідає про вбивства на війні, яка триває в Україні і про злочини Сталіна.

Все почалося з повідомлення депутатки Дніпропетровської обласної ради від партії “Громадська сила” Олени Зєєвої. В одній із груп у фейсбуці вона переповіла скаргу когось із батьків другокласників школи №137 на масиві Авіаторське, які обурюються методами викладання вчительки Вікторії Жданової.

Так, депутатку та батьків, судячи з допису, не влаштовувало те, що Жданова розповідає дітям, що Росія – держава-агресор, що російською мовою розмовляють вороги тощо.

Раніше повідомлялось, що міськрада Дніпра підтримала вчительку, яку батьки цькували за проукраїнську позицію.