“На парад прийде пара калік”: економіст образив воїнів ООС в прямому ефірі

ДУМКА 12, Липень 2019, 00:46 2038
“На парад прийде пара калік”: економіст образив воїнів ООС в прямому ефірі

Економіст Олександр Охрименко, який є частим гостем на РосТВ, заявив, що парад на День Незалежності в Україні не потрібен, оскільки на нього прийдуть дві каліки.

Образливі слова на адресу українських воїнів прозвучали в ефірі телеканалу НАШ. З Охрименко посперечався політолог Кирило Сазонов, про що останній написав у Facebook.

“Парад це показуха, це дурість, ідіотизм параду не має меж, він нафіг нікому не потрібен. Парубій вийде на парад зі своїми прихильниками, пара калік прийде, та нафіг нікому він не потрібен”, – обурився Охріменко в прямому ефірі.

“Мені важко зрозуміти людину, яка говорить, що парад не потрібен і, цитую: Парад це ідіотизм, вихідні люди хочуть провести з сім’єю. Так щоб ти міг провести час з сім’єю і все це говорити, хтось щодня вмирає! Але це були квіточки. Накрило мене після фрази Охрименко: Та що цей ваш парад – вийдуть дві каліки… Мені цікаво, що потрібно думати, щоб ось це в ефірі сказати ротом?! Я йому запропонував – прийти 24 серпня на Хрещатик і повторити це в обличчя ветеранам”, – написав Сазонов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українців обурила ініціатива президента Володимира Зеленського скасувати військовий парад на День Незалежності 24 серпня.

Так, волонтер Мирослав Гай в корені не згоден з цим нововведенням, вважаючи, що проведення парадів дозволяє наочно переконатися, що українська армія існує.

“У 2014-му, коли нам на фронт все завозили волонтери, мою віру в нашу перемогу дуже сильно похитнула виданий зі складу, новий, плащ-намет зразка 1939 року, про що яскраво повідомляв штамп воєнпрому СРСР. Нові БТР, танки, літаки, які вперше полетіли після відновлення на параді, вся ця яскрава картинка повідомляла – Українська Армія Є”,- написав він у Facebook.

Солідарний з ним і Денис П’ятигорець, який приводить на підтримку параду математичні розрахунки, з якими складно не погодитися.

“300 млн на військовий парад – це марнотратство. 300 млн на переїзд Адміністрації Президента у нове приміщення – це ок. Вітаю, патріоти! Тепер у нас забрали парад. Символ гордості за нашу армію”, – пише він.