На Україну можуть повісити $3 млрд боргу ОРДЛО перед РФ за газ

ДУМКА 4, Жовтень 2019, 02:12 693
На Україну можуть повісити $3 млрд боргу ОРДЛО перед РФ за газ

Україна може бути змушена гасити борг окупованих територій Донецької та Луганської областей перед Російською Федерацією за поставлений газ, який за кілька років збільшився до трьох мільярдів доларів.

Про це написав блогер Іван Лютий.

Він нагадав, що РФ, починаючи з 2014 року постачає газ на окуповані території Донецької та Луганської областей, проте за нього ніхто не розраховувався і борг становить 3 млрд доларів.

“ОРДЛО має борг по газу перед Газпромом-3 млрд. доларів. Якщо в ОРДЛО проходять вибори за українськими законами, значить автоматично борг ОРДЛО стає боргом України?”- написав блогер.

Крім того, він нагадав, що в ОРДЛО є багато інвалідів, які отримали каліцтво в боях проти українських силовиків.

“В ОРДЛО багато непрацездатних калік, які воювали проти України. Після виборів в ОРДЛО вони отримуватимуть пенсії на рівні з нашими ветеранами? Вони ж теж учасники бойових дій”, – зазначив блогер.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що модель реінтеграції Донбасу і можливий час початку цього процесу залежать від взаємодії уряду, парламенту, РНБО та Офісу Президента.

“Щодо того, чи закладаємо ми реінтеграцію Донбасу, – звичайно… Донбас – це територія України. Ми думаємо про людей, які там зараз живуть, і це частина політики нашого уряду.

Єдине, що, звичайно, уряд – це тільки один з інструментів держави, ще Офіс Президента, РНБО, парламент, і до компетенції цих органів також належать певні сегменти вирішення цієї проблеми”, – сказав Прем’єр-міністр.