На Волині знайшли доказ, що РПЦ в Україні керують безпосередньо з Москви

ДУМКА 18, Лютий 2019, 05:46 255
На Волині знайшли доказ, що РПЦ в Україні керують безпосередньо з Москви

У Волинській області в одній з церков, громада якої напередодні перейшла з РПЦ в Україні (колишня УПЦ МП) в ПЦУ, були знайдені докази того, що РПЦ в Україні керують безпосередньо з Москви.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Волинської єпархії ПЦУ, передає “Думка“.

У повідомленні вказується, що в одному з храмів, який перейшов в ПЦУ, був знайдений антимінс (освячений плат із зашитою часткою мощей когось зі святих, обов’язковий для звершення Божественної Літургії).

“На цьому антимінсі зазначено: “По благословению Святейшего Патриарха Московскаго и всея Руси Кирилла священнодействован Нафанаилом епископом Волынским и Луцким…»”, – говориться в повідомленні.

У ПЦУ відзначають, що це дуже показово, оскільки там стоїть благословення не митрополита Онуфрія, а саме самого Кирила. У ПЦУ стверджують, що це ще один доказ, що РПЦ в Україні не є автономною і самостійною церквою, а управляється безпосередньо з Москви. Таким чином РПЦ в Україні обманює своїх вірян, коли стверджує, що є самостійною церквою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представники РПЦ в Україні заявили про спробу підпалу їх храму в селищі Зелений Яр Доманівського району Миколаївської області.