Нусс: Те що творить Разумков не дозволяли собі навіть Янукович і Азаров

ДУМКА 9, Липень 2019, 14:47 5995
Нусс: Те що творить Разумков не дозволяли собі навіть Янукович і Азаров

Разумков є давнім прихильником “руського міра”, і як лідер майже правлячої фракції у наступному парламенті проявиться в цьому напрямку.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук написав політолог Павло Нусс.

У своєму дописі політолог наголошує, що абсурдні пояснення Разумкова щодо його небажання говорити українською мовою не мають нічого спільного з реальністю.

«Лідер списку “Слуги народу” демонстративно відмовляється говорити українською, вигадуючи абсурдні пояснення, які, насправді, не мають нічого спільного з реальністю», – пише Нусс.

На думку політолога Разумков є давнім прихильником «руського міра».

«Насправді ж Разумков є давнім прихильником “руського міра”, і як лідер майже правлячої фракції у наступному парламенті проявиться в цьому напрямку, якщо він зараз так категорично ігнорує мову.

Такого собі не дозволяли навіть рідери Разумкова, Янукович та Азаров.

Це і є реванш, з яким у наступному парламенті буде боротися лише “Європейська Солідарність”, тому саме від нас залежить, наскільки потужними буде наш опір реваншу у парламенті IX складання», – висловлює свою думку Павло Нусс.

Нагадаємо, що голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV заявив, що буде принципово використовувати виключно російську мову в публічних виступах доти, поки триває окупація Донбасу і анексія Криму.