Помічник Зеленського назвав його “одним з найвеличніших лідерів світу”

Володимир Маркопольский 20, Вересень 2019, 22:25 2429
Помічник Зеленського назвав його “одним з найвеличніших лідерів світу”

Помічник президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак заявив, що нинішній глава України є “одним з найвеличніших лідерів світу”.

Про це Єрмак заявив під час зустрічі з відомими блогерами у Офісі президента, повідомив журналіст, політолог Тарас Березовець.

“Після бунту ЛГД (лідерів громадської думки) проти ігор в «формулу Штайнмайера» в ОПі вирішили терміново відігравати ситуацію. Першим зустріч для експертів організував МЗС за участю міністра Вадима Пристайка. Вона пройшла в п’ятницю вранці.Друга зустріч пройшла безпосередньо в Офісі президента. Там сьогодні провели зустріч з популярними блогерами. До їх числа потрапили Віктор Трегубов, Юрій Бутусов, Антон Швець, Михайло Макарук та інші. Всього 30 осіб. Провів зустріч помічник президента Андрій Єрмак. Конкретних відповідей на питання що чекає Донбас, чи піде Зеленський на референдум, отримано не було.

Зате всі запам’ятають фразу Єрмака. “А ви ніколи не думали про те, що наш нинішній президент – один з найвеличніших лідерів цього світу…”, – повідомив Березоец.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українці обурені кортежем, поміченим у Києві, який належить президенту України Володимиру Зеленському.Відзначається, що кортеж їхав зустрічати в аеропорт “Бориспіль” президента Словаччини Зузанну Чапутову. По всьому шляху його прямування патрульні перекривали дорогу.