Порошенко: “Я не від кого не збираюся ховатися, бо це буде великий подарунок Путіну”

ДУМКА 30, Липень 2019, 00:51 476
Порошенко: “Я не від кого не збираюся ховатися, бо це буде великий подарунок Путіну”

Колишній президент України Петро Порошенко заявив, що він ні за яких умов не збирається ховатися або тікати з країни, оскільки це могло стати великим подарунком для голови РФ Володимира Путіна.

Про це Петро Порошенко заявив під час свого інтерв’ю УП, передає “Думка“.

На питання журналіста про те, як він бачить своє політичне майбутнє, якщо його позбавлять депутатської недоторканності, почнуться допити і судові процеси проти екс-президента, Порошенко відповів: “Мені немає за що червоніти. Немає жодних фактів, за які б мені треба було переживати. Якщо це буде політичне правосуддя — друзі мої, я ще в 2014 році на фронті перестав боятися. І мені абсолютно байдуже. Я не від кого не збираюся ховатися, бо це дуже буде великий подарунок Путіну. Насправді ж мій опонент не Зеленський. Мій опонент — Путін”.

“Це без жартів буде подарунком для Путіна, якщо Порошенко почне ховатися. А вони роблять для Путіна такий подарунок, коли починають такі справи, створюючи образ, що там щось не те. До того ж, я розумію, що це і робота політичних консультантів: якщо завтра щось не буде виходити в економіці, краще організувати атаку на Порошенка. Це означає справа на замовлення, а я цього не боюся”, – додав Порошенко.

Нагадаємо, раніше експрезидент України Петро Порошенко заявив, що нормально навчити людей працювати у Верховній Раді всього за два тижні, дуже складно, оскільки ця робота вимагає великої підготовки.

Коли більше сотні людей не мають вищої освіти. Коли майже сотня людей були безробітними, які дуже давно не працювали, не платили податки, не мають досвіду і пройшли лише на почутті людей, що “слухайте, давайте дамо Зеленському шанс”. Навіть з весільним фотографом, навіть з безробітною нянькою. Причому я з повагою ставлюся і до фотографа, і до няньки, але від охоронця, перукаря чи водія вони теж нічим не відрізняються. Дуже важливо, що зараз вони будуть проводити навчання. Там же будуть вчити не як кнопки тиснути”, – зазначив Порошенко.

На питання, чи можна людей ванчити роботі у Верховній Раді за один тиждень, він відповів: “У нас для того, щоб навчити людей бути гарним фотографом, я вибачаюсь, скільки треба вчитись, щоб бути фотографом? Мінімум, щоб хоча би кнопки натискати? Кажуть, п’ять років. Якщо інтенсивні курси в Києво-Могилянці чи в Київській школі економіки, якби там вчили фотографів, то я думаю, що для цього потрібно не менше, ніж півроку”.